• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznaj skarby Bałkanów

Poznaj piękno Norwegii
Jeżeli ktoś zamierza wyjechać na wczasy do kraju w którym będzie mógł przede wszystkim podziwiać piękne krajobrazy, to Norwegia z całą pewnością jest dla niego jedną ze zdecydowanie najlepszych propozycji. Kraj ów powszechnie zaliczany jest do najpiękniejszych miejsc na kuli ziemskiej, i trzeba przyznać, że w stwierdzeniu tym jest rzeczywiście sporo racji.
Norwegia jest krajem o bardzo urokliwym i równocześnie różnorodnym środowisku naturalnym. W południowych jej regionach znajdziemy przede wszystkim potężne góry oraz legendarne fiordy, które należą do najpiękniejszych na świecie. Północna cześć państwa znajduje się już w strefie polarnej, więc możemy podziwiać tam krajobraz typowy dla tundry, a w okresie zimowym również i zorzę polarną. Dodatkowo jest to bardzo czysty kraj, więc całe środowisko naturalne nie jest w nim ani trochę skażone – może to być zatem doskonała propozycja dla każdego, niezależnie od tego, jak pragniemy wykorzystać tu swój czas.
Oczywiście, w Norwegii możemy znaleźć również i wiele pięknych miast, takich jak zwłaszcza Oslo, stolica kraju. Śmiało można zatem stwierdzić, że jest to fantastyczne miejsce do spędzenia swoich idealnych wakacji dla absolutnie każdego z nas!

1. Przeglądaj

2. Zobacz teraz

3. Kliknij

4. Kliknij tutaj

5. Sprawdź teraz

Categories: Podróże

Comments are closed.